ETKİLERİ NELERDİR ?

Perla MD Therapy Serum tedavisi kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede,
Bitkisel içeriği ile cilt yapısını sıkılaştırma ve cilt elastikiyetini geliştirmede,
Cildin yenilenme sürecini harekete geçirip cildi ölü hücrelerden arındırıp daha canlı bir görünüm kazanmasına,
Cilt rengini düzenleyici etkisi ile cildin yağ ve nem oranını artırmada oldukça fazla etkilidir.
Perla MD Therapy Serum hiçbir yan etkisi bulunmamakta ve tüm cilt tipleri için gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir.
Perla MD Therapy Serum sivilce ve sivilcelerin cildinizde oluşturduğu izleri yok ediyor.
Hücre yenileyici özelliği sayesinde cildinizi temizlenmesine katkı sağlıyor.
Ciltteki su, vitamin ve kolajen eksiliğini de tamamlıyor.
Perla MD Therapy Serum sayesinde kısa sürede kırışıklıklarınızdan kurtulabilir daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Cildinize tazelik, Size güzellik katar!
Perla MD kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede size yardımcı oluyor. Bitkisel bileşenleri ile cilt yapısının sıkılaşmasına ve cilt elastikiyetinin gelişmesine katkı sağlarken cildin yenilenme sürecini harekete geçirip cildi ölü hücrelerden arındırıp daha canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Cilt rengini düzenleyici etkisi ile cildin yağ ve nem oranını artırmaya destek olmaktadır.
İnce Çizgilerin ve Kırışıklıkların
azalmasına yardımcı formül
Perla MD Therapy Serum, uzun araştırma ve deneyler yapılarak geliştirilmiş, cildin kırışıklıklardan ve sivilcelerden arındırılarak yeniden yapılanmasına yardımcı güçlü içeriğiyle daha güzel görünmenize yardımcı olacak etkili bir serumdur.

Herkesin derdi olan sivilcelere, aknelere, lekelere içerdiği özel formüller sayesinde benzersiz bir çözüm sunarak bu sorunlardan kurtulmaya yardımcı olan Perla MD size daha genç bir cilt vaad ediyor.

Ünlü ve başarılı güzellik uzmanı Hande Polat tarafından içeriği incelenmiş, etkinliği ve başarısı bizzat kendisi tarafından onaylanmış deyim yerindeyse gelmiş geçmiş en etkili cilt yenilenmesine yardımcı serumdur.

Perla MD yapılan dermotolojik testler sonucunda etkinliği bilimsel olarak da kanıtlanmış, anti-aging özellikli, üstün nemlendirici etkili botoks yaptırmadan botoksa yakın etki eden, cildin pürüzsüzleşmesine yardımcı önemli bir bileşendir.Ana Sayfa   |   Etkileri   |   İçeriği   |   Kullanımı   |   Sipariş Ver   |   Bayilik Başvurusu

© Perla MD Therapy
Ç. İsmail Sokak No:52 Kadıköy/İstanbul
Bilgi Sipariş Hattı:0216 706 16 57